LEGO v Bělé pod Bezdězem

Ve čtvrtek 27. června 2024 byla vernisáží otevřena expozičně - herní výstava plná fantazie, která se rozvíjí při hrách s kostičkami. 

Expozice

Ve Výstavním sále Kultury Bělá jsme si povídali s účastníky vernisáže i zástupci Kultury Bělá pod Bezdězem o různorodých obchodních značkách stavebnic, které nacházíte v návodech skládaček, koupených dětem k jejich různým slavnostním okamžikům. Protože výstavní místnost je přece jen malá, expozice byla tematicky laděna z modelů a stavebních prvků nejznámějších kostiček LEGO®. Prohlédnout si tu můžete hlavně auta, ale také první Lego® pro nejmenší, Elfí kolekci, která se dnes již nevyrábí, a také známé filmové postavičky Lego® Brickheadz od postav Mickey Mouse a Minnie po Hvězdné války a Mimoně.

Dětská herna 

Na výstavě můžete vyzkoušet mini hernu s kostičkami Lego® Classic® Lego® Bionicle® a pro ty nejmladší je tu také koutek s kostičkami LEGO® DUPLO®. 

Mini - obchůdek

Pokud by vás zrovna nenapadalo, čím novým zabavit své děti, nebo vnoučata, je tu možnost zakoupení stavebnice přímo ve Výstavním sále. 

Věříme, že vás letní výstava přiláká a potěší a těšíme se na vaši návštěvu. 

Otevírací doba

Otevřeno je od PONDĚLÍ do ČTVRTKA, od 9 do 11.30 a od 12 do 16 hod., a v PÁTEK, během promenádních koncertů od 20 do 21 hod.

Kompletní informace k otevírací době a výši vstupného naleznete pod odkazem níže:

https://kulturabela.cz/2024/06/28/vystava-svet-kosticek-byla-zahajena/