Možnosti platby

  • Bankovní převod
  • Hotově při vyzvednutí (pobočka České pošty)

  • Bankovní převod
    ​Prosím převeďte koncovou částku za Vámi uskutečněnou objednávku na následující bankovní účet: 51-2305680237/0100. Při platbě převodem předem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet). Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou. Do doby přijetí Vaší platby Vaše objednávka nebude expedována.

    ​V případě, že si přejete dodat zboží v rychlejším čase, prosíme zašlete potvrzení o provedené platbě z internetového bankovnictví na e-mail svetkosticek@svetkosticek.cz a zásilka vám bude obratem, nejdéle do následujícího pracovního dne, odeslána na vámi zadanou doručovací adresu. (Prosíme vždy také uvádějte číslo objednávky!)​

  • Hotově při vyzvednutí (pobočka České pošty)
    ​Při osobním vyzvednutí zboží na pobočce České pošty. (dobírka)

Z důvodu povinnosti evidovat veškeré hotovostní platby (Zákon č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb) nebude možné od 1.3.2017 v mini-obchůdku projektu světa kostiček hradit zboží jiným způsobem než bankovním převodem nebo Hotově při vyzvednutí (pobočka České pošty - dobírka).

Děkujeme za pochopení.