Svět kostiček v Havířově

Rádi bychom pozvali všechny příznivce pestrobarevných kostiček na výstavu mnoha exponátů ze stavebnice Lego®, kterou zahájíme dne 01. června 2024. Expozičně - herní výstava pod názvem „Svět kostiček® bude trvat do 28. srpna 2024 v prostorách výstavní síně Viléma Wünscheho v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově.

dětská herna

Pro děti bude připraven plnohodnotně vybavený dětský koutek, ke stavění budou kostky Lego® Classic – Basic®, Lego Bionicle, Lego® Baby Primo® a Lego® Duplo®.

mini - obchůdek

Návštěvníci si mohou také v pokladně výstavy zakoupit vybrané druhy nových stavebnic Lego®, nebo zasoutěžit o hodnotné stavebnice.

 

expozice

Náplní výstavy bude tematická expozice modelů ucelených edic továrních setů a vlastní tvorby. Hlavním lákadlem výstavy bude diorama městečka s pohyblivou vlakovou soupravou; filmová tématika v podobě válečné zóny robotů Bionicle, světa hradů, ale i různorodých filmových a pohádkových postaviček, Ghostbusters (Krotitelé duchů), dále auta různých výrobních edic, sběratelské skvosty různých tématik pro Lego nadšence od věku 1+.

Více informací k výstavě naleznete pod odkazem níže:

https://www.mkshavirov.cz/#0