Svět kostiček v Jílovém u Prahy

Rádi bychom pozvali všechny příznivce pestrobarevných kostiček na výstavu mnoha exponátů ze stavebnice Lego®, kterou zahájíme 29. června 2024 v 09:00 hodin a bude trvat do 01. září 2024 v prostorách Regionálního muzea v Jílovém u Prahy pod názvem „Svět kostiček®.

Náplní výstavy bude tematická expozice modelů ucelených edic továrních setů a drobné vlastní tvorby ze světové fenomenální stavebnice LEGO®, např. již nevyráběná edice chrastítek, kousátek, prohazovacích boxů a postaviček Baby Primo® pro nejmenší příznivce stavebnice; Lego® oblečení a konfekce, ale i různorodá filmová tématika, vozidla City® stavba, Creator® Expert® / Racers® / Technic®, sběratelské skvosty a speciality různých tématik pro Lego® nadšence od věku 1+.těm a pohyblivou parní vlakovou soupravou, dále skulptury zvířat a maxi minifigové, svět robotů Bionicle,

Pro děti bude připraven plnohodnotně vybavený dětský koutek, ke stavění budou kostky Lego® Classic – Basic®, Lego Bionicle a Lego® Duplo®. Návštěvníci si mohou také v pokladně výstavy zakoupit vybrané druhy nových stavebnic Lego®.

Více informací k výstavě naleznete na odkazu:

https://www.muzeumjilove.cz/akce-a-vystavy/pripravujeme/