Výstava Světa kostiček - Dolní Morava, Hotel Vista **** (10. 1. 2018 - 15. 3. 2018)

Výstava Světa kostiček - Dolní Morava, Hotel Vista **** (10. 1. 2018 - 15. 3. 2018)

autor: Peesko kategorie: Co je nového? přečteno: 357

Rádi bychom pozvali všechny příznivce pestrobarevných kostiček na výstavu mnoha exponátů z téměř 250.000 dílků ze stavebnice Lego®, kterou zahájíme dne 10. ledna 2018 a bude trvat do 15. března 2018 v prostorách welness hotelu Vista**** pod názvem „Svět kostiček®“.

Náplní výstavy bude tematická expozice exponátů z edice Lego Technic, Bionicle a vlastní tvorby předních českých a světových stavitelů a sběratelů. Letadla, lodě, motorky, formule, traktory, stavební technika, kamiony a spousta dalších technicky propracovaných modelů. Velkým lákadlem může být i válečná zóna robotů Bionicle a Hero Factory. Tovární sety z různých časových období budou v jednotlivých tematických celcích při vzájemném porovnávání představovat na první pohled patrné proporční, hmotové i estetické rozdíly na časové ose dle roku vydání exponátů a dostupných kostek někdejší produkce společnosti LEGO®.

Pro děti bude připraven plnohodnotně vybavený dětský koutek. Ke stavění v sekcích kostky Duplo® i Classic – Basic®. Pro tvorbu kreativních návštěvníků výstavy budou v prostorách dětského koutku umístěny hrací stolky. V pokladně objektu si návštěvníci budou moci během trvání výstavy zakoupit nové stavebnice Lego za fajn ceny.


VSTUPNÉ

---

ČASOVÁ NÁROČNOST

1 hodina

KONTAKT

Tel.: +420 469 771 111
Email: recepce@dolnimorava.cz
WWW: www.hotel-dolnimorava.cz

štítky: