Svět kostiček® a kostičky stavebnice SEVA®

Projekt putovní výstavy exponátů sestavených z kostiček stavebnice SEVA® s inovativním doprovodným programem, realizovaný pro instituce „na míru“, který reklamně nepropaguje stavebnici SEVA®, ale pouze inspirativně ukazuje, co všechno se z této stavebnice dá vytvořit. Nabízí návštěvníkům inspiraci a výukové nástroje - jak, v čem a s jakými kostkami tvořit. Projekt aktivně podporuje příměstské tábory a DDM zájmovými aktivitami se SEVA® workshopy.

Jaké je naše portfolio služeb?

Realizujeme výstavy exponátů ze stavebnice SEVA® pro instituce „na míru“. Součástí epozic jsou také plnohodnotný dětský koutek s kostičkami a ke hraní jsou součástí nabídky modifikované dětské stolky se stohovatelnými stoličkami. Můžete zde také objevit exponáty nejen z výrobních produktových edic ale zejména také produkty vlastní tvorby. Realizujeme návrhy a tvorbu zakázkového díla dle individuálních požadavků.

Přejete si něco navíc?

Nabízíme nepřeberné množství workshopů Stavitelské akademie SEVA® včetně přednášek a prezentací v tištěné i virtuální podobě. Součástí jsou také výukové semináře s video prezentacemi a Mini-obchůdek se sortimentem nových stavebnic SEVA®.

Spolupracujeme s různými obchodními i mediálními partnery. Namátkou například: „Kostičková show“ - inovativní hudebně-divadelní program hudebního divadla HNEDLE VEDLE..

Zaujali jsme Vás?

Chtěli byste znát požadavky a podmínky k realizaci expozice právě ve vaší instituci? Pokračujte prosím zde.