Modely budov jsou sestaveny na základě vlastní tvorby pouze z nových originálních dílů stavebnice CHEVA. Díly nejsou nijak modifikovány, lepeny ani lakovány.
Košík je prázdný.
Příprava na muzejní sezónu 2023 je v plném proudu. Proto také pro letošní vyzvané výstavy vznikají zbrusu nové stavby a modely z českých stavebnic. Ze stavebnice CHEVA byly navrženy a realizovány stavby bytové řadové architektury, francouzská ambasáda do řadové zástavby, domek s apsidou typu amerických periferií, pavlačový motel s točitým venkovním schodištěm po vzoru italské Verony, ale také ranč s koňskými stájemi.
Ranč s koňskými stájemi a překážkovou dráhou, designed by Peesko
Přeprava koně, designed by Peesko
Pavlačový motel s točitým schodištěm po vzoru italské architektury, designed by Peesko
Bytová řadová zástavba s francouzskou ambasádou, designed by Peesko
Domek z americké čtvrti, designed by Peesko
Další stavby jsou v přípravě.
Modely budov jsou sestaveny na základě vlastní tvorby pouze z nových originálních dílů stavebnice CHEVA. Díly nejsou nijak modifikovány, lepeny ani lakovány.