SEVA VESMÍR - DRUŽICE

Výrobce: SEVA®

Model: SEVA VESMÍR DRUŽICE

Dostupnost: Skladem

Cena: 999 Kč

"Dědo, postavíme družici a prozkoumáme s ní celý vesmír!" Se stavebnicí SEVA VESMÍR - družice sestavíte tři různé družice. A nejen ty. Složit si můžete vše co Vás napadne. U stavebnice SEVA se fantazii meze nekladou.

Vesmír či kosmos je souhrnné označení veškeré hmoty, energie a časoprostoru, který je obsahuje. Zahrnuje tedy hvězdy, planety, galaxie, ale také družice, které se pohybují po oběžné dráze kolem jiného hmotnějšího tělesa.

O vesmíru se říká, že je nekonečný. A nekonečné jsou také možnosti stavebnice SEVA. Pojďte zažít dobrodružství se SEVA VESMÍR Družice již tady na Zemi. V nových barvách (černé a bílé provedení) postavíte model malé družice Van Allen Probes se solárními panely, výkonnou kosmickou družici TESS, která odstartovala do vesmíru 18.4.2018 a družici SEVA, která do vesmíru zatím ještě nelétá, ale jednou jistě bude. Je vyvíjená společností SEVA SPOJUJE a jejím úkolem bude hledat všechny roztomilé a mírumilovné mimozemské civilizace v jiných galaxiích. První dva jmenované modely navrhl pan Petr Šimr, autor projektu Svět kostiček.

Stavebnice SEVA VESMÍR - Družice obsahuje 425 dílů. Je určena dětem od 5 let. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

 

Jednotlivé balení EAN jednotlivého balení: 8592812176438 Rozměry jednotlivého balení: (Š x D x V): 35 x 33 x 5 cm Katalogové číslo: 0301-67 Skupinové balení: 8 kusů EAN skupinového balení: 8592812710670 Rozměry jednotlivého balení: (Š x D x V): 47 x 37 x 34 cm.

 

Alternativy modelů družic v sadě:

družice Van Allen Probes se solárními panely - design Ing. arch. Petr Šimr, Ph.D.

družice TESS lovec EXO planet - design Ing. arch. Petr Šimr, Ph.D.

prototyp družice SEVA - design SEVA SPOJUJE

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší Nejlepší

Captcha