První fenomenální expozice projektu Svět kostiček složená ze tří stavebnic LEGO, SEVA a MOSAIC COLOR (23. 09. - 20. 11. 2018)

První fenomenální expozice projektu Svět kostiček složená ze tří stavebnic LEGO, SEVA a MOSAIC COLOR (23. 09. - 20. 11. 2018)

autor: Peesko kategorie: Co je nového? přečteno: 489

Návštěvníci expozičního prostoru bývalé sladovny areálu KOVOZOO společnosti REC Group s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště se mohou již od neděle 23. září do 20. listopadu 2018 těšit na novou, světově unikátní troj-expozici z české stavebnice SEVA®, interaktivní expozici z dánské stavebnice LEGO® od projektu putovních výstav Svět kostiček® a fenomenální galerijní expozici mozaikových obrazů vlastní tvorby českého mozaikáře z české stavebnice MOSAIC COLOR.

Z české stavebnice SEVA® představí autor výstavy a patriot projektu Svět kostiček® Ing. arch. Petr Šimr, Ph.D. nejen kompletní sortiment továrních setů, ale také ultimátní vlastní tvorbu, do které se řadí zvířata v životní velikosti, společenské hry, modely vozidel a další zajímavé stavby. Velkým lákadlem bude z kostiček SEVA např. detailně propracovaný model ulice periferie města, se silnicí, zahradami, budovami a vozidly. Tento model je součástí rozsáhlého projektu, který je tvořen v ateliéru a sestavován do kompletnosti postupně na dalších putovních výstavách. Odhadovaná celková plocha města, které bude v kompletnosti k vidění v létě roku 2019, bude cmin. 50 m2 plochy. Své zastoupení nabídne tématicky také zajímavá interaktivní expozice ze stavebnice LEGO®,  která nabídne různé modely městské infrastruktury a další tématicky ucelené zajímavosti. Stěny expozice nabídnou návštěvníkům fenomenální podívanou na více než 30 obrazů sestavených z nejmenších dílků české stavebnice Mozaika, které jsou součástí vlastní tvorby českého mozaikáře a nositele českého rekordu "Nejobsáhlejší 2D kód z mozaiky", Petra Diblíka.

Výstava nabídne také velkou dětskou hernu s kostičkami Lego® i Seva® a Combi Car. Na pokladně kavárny si budou moci návštěvníci zakoupit nové stavebnice Seva® i Lego®. Výstava je součástí prohlídkového okruhu celým areálem KOVOZOO.

 

 

 

 

ADRESA

Kongresové centrum REC Group s.r.o.

Brněnská 1372, 686 03 Staré Město

 

VSTUPNÉ

100 Kč / osoba od 2 let věku 

350 Kč / rodina (2 + 1; 2 + 2; 2 + 3)

ČASOVÁ NÁROČNOST

3 hodiny

KONTAKT

Tel.: +420 572 419 771,   +420 725 136  927
Email: info@recgroup.cz
WWW: www.recgroup.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

 

 

štítky: