Projekty na zakázku

Máte zájem o sestavu z kostiček LEGO® nebo SEVA® dle vlastních požadavků? Kontaktujte nás pomocí webového formuláře nebo e-mailem a pošlete své požadavky včetně obrázku cíleného díla.

Ing. arch. Petr Šimr, Ph.D.

Autorem a patriotem projektu putovní výstavy Svět kostiček® je sběratel, designer, stavitel, vystavovatel a lektor Petr Šimr - PEESKO®.

"Nedávno se mě jeden novinář zeptal, co udělat pro to být šťastný? Jednoduchá odpověď. Chcete být šťastní? Dělejte to, co milujete, baví Vás to a vidíte v tom potenciál, cíle a výzvy! Nenechte se v tom ničím a nikým omezovat! Dělejte to tak svobodně, jak svobodně žijete. To Vám přinese požitek, chuť pokořovat nové výzvy, nové cíle, nová odhodlání a překonávat stále vyšší překážky. To je štěstí. Jinak to snad ani fungovat nemůže. Někdo ho vidí v partnerovi / partnerce, někdo v rodině, někdo v zaměstnání. Jedno tohle všechno má společné. Jak si to člověk udělá, takové to bude mít. Je to především o přístupu, trpělivosti a odhodlání a vášni. Aspoň podle mě. Dělám, co mě baví a mají z toho užitek ostatní, napříč všemi generacemi. A o tom to je."

Mou specializací je realizace výstav „na míru“ a přednášková, konzultační a lektorská činnost. Sortimenty továrních výrobních setů a alternativ LEGO® a SEVA® vlastní tvorby. Příkladem: automobily, modulární domy, městské a vesnické stavby, městská vybavenost, skulptury zvířat, společenské hry a středověké stavby.

Ing. arch. Petr Šimr