Unikátní výstava z české stavebnice SEVA v Mladé Boleslavi

Unikátní výstava z české stavebnice SEVA v Mladé Boleslavi

autor: Peesko kategorie: Co je nového? přečteno: 1270

Návštěvníci expozičního prostoru galerie Pod Věží v Mladé Boleslavi se mohou již od úterý 11. prosince 2018 do 27. ledna 2019 těšit na novou, světově unikátní dvoj-expozici, sestavenou z české stavebnice SEVA® a fenomenální galerijní expozice mozaikových obrazů vlastní tvorby českého mozaikáře z české stavebnice MOSAIC COLOR.

Z české stavebnice SEVA® představí autor výstavy a patriot projektu Svět kostiček® Ing. arch. Petr Šimr, Ph.D. nejen kompletní sortiment továrních setů, ale také ultimátní vlastní tvorbu, do které se řadí zvířata v životní velikosti, společenské hry, modely vozidel a další zajímavé stavby. Velkým lákadlem bude z kostiček SEVA např. dvoupohledová hasičárna s detailně řešenými interiéry, nebo propracovaný model ulice periferie města, se silnicí, zahradami, budovami a vozidly. Tento model je součástí rozsáhlého projektu, který je tvořen v ateliéru a sestavován do kompletnosti postupně na dalších putovních výstavách. Výstava nabídne návštěvníkům také interaktivní pohyblivé exponáty z dílny výrobce Seva spojuje. Za shlédnutí stojí také skulptury zvířat v životní velikosti, společenské deskové hry, nebo vlastní návrh vozidel. Stěny expozice nabídnou návštěvníkům fenomenální podívanou na více než 22 obrazů sestavených z nejmenších dílků české stavebnice Mozaika, které jsou součástí vlastní tvorby českého mozaikáře a nositele českého rekordu "Nejobsáhlejší 2D kód z mozaiky", Petra Diblíka.

Výstava nabídne také velkou dětskou hernu s kostičkami Seva®, BLOK, Mosaic Maxi a vozidla Combi Car. Na pokladně galerie si budou moci návštěvníci zakoupit nové stavebnice a balíčky s vybranými náhradními díly Seva®, BLOK, Mosaic Maxi a vozidla Combi Car®.

" style="border:0" width="100%">

ADRESA

Staroměstské nám. 69,

Mladá Boleslav II,

293 01 Mladá Boleslav

 

Videopozvánka ke shlédnutí na odkazu:

https://www.youtube.com/watch?v=yyO4XULUcj0

 

VSTUPNÉ

50 Kč / dítě od 2 let věku 

80 Kč / dospělá osoba

200 Kč / rodina (2 + 2)

 

ČASOVÁ NÁROČNOST

2 hodiny

 

KONTAKT

Tel.: +420 605 826 988,   
WWW: www.kulturamb.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

 

 

štítky: SEVA exhibition