Soutěžte se Světem kostiček o stavebnici v hodnotě 15.000 Kč!

autor: Peesko kategorie: Co je nového? přečteno: 101

Jste příznivci kreativní tvorby a zábavy při skládání z kostiček stavebnic? Chtěli byste vyhrát unikátní speciální stavebnici ateliérové vlastní tvorby s podrobnými návody k sestavení z české stavebnice SEVA v celkové hodnotě 15.000 Kč? Nyní máte jedinečnou možnost zapojit se do letní soutěže s projektem Svět kostiček®! Stačí pouze navštívit minimálně tři výstavy (Lego, Seva, KZ Semily, Kostičkofest) z nabídky aktuálních jedenácti letních výstav projektu Svět kostiček®. Vyfoťte se na každé z nich u některého z exponátů v expozici a jednu fotografii z každé výstavy nahrajte do diskuzního vlákna přímo v soutěžního příspěvku Facebookového profilu Svět kostiče® k s Vašim komentářem, který model se Vám na výstavách líbil nejvíce. Jeden šťastlivec bude 30. září 2020 vylosován a obdarován. Čím více různých výstav projektu Svět kostiček navštívíte, tím vyšší šanci vyhrát máte. 

 

Jednotlivé výstavy naleznete pod odkazem Facebookového profilu "Svět kostiček", nebo na webovém odkazu: http://www.svetkosticek.cz/co-je-noveho 

 

​   

 

Soutěž je vyhlášena v rámci podpory české muzejní kultury po koronavirové krizi. Vztahuje se na sdílení fotografií pouze z výstav projektu Svět kostiček®. Fotografie z výstav konkurenčních uskupení nebudou do slosování o výhru zařazeny. Soutěže se může zúčastnit každý příznivec stavebnic a fyzický návštěvník výstav Svět kostiček bez rozdílu věku. Sdílení fotografií cizích osob z jiných Facebookových profilů je zakázáno.

štítky: Lego exhibition Seva exhibition bricks soutěž