Letní novinka roku 2020 je ediční stavebnice SEVA ZVÍŘATA - PTÁČATA

autor: Peesko kategorie: Co je nového? přečteno: 229

Horkou letní novinkou 2020 od výrobce Seva spojuje je ediční stavebnice "Seva Zvířata - Ptáčata", kterou navrhl a designoval patron projektu Svět kostiček, pan Ing. arch. Petr Šimr, Ph.D.. 

Poskládejte si mládě Labutě obecné nebo mládě Tučňáka císařského. Zažijte zábavu při kreativním skládání modelů s pohyblivými křídly, hlavami a zobáky. Nebo poskládejte cokoliv podle Vaší fantazie.

 

Chcete více inspirace? Navštivte stálou expozici pod názvem "Seva Noemova archa" na zámku ve Zruči nad Sázavou, kde nyní až do jara 2021 probíhá expozičně - herní výstava projektu Svět kostiček. Ke shlédnutí je více než 60 druhů zvířat s edukativním charakterem v různých měřítkách. 

 

Více informací k výstavě naleznete pod odkazem:

http://www.svetkosticek.cz/Seva-Noemova-archa-ve-Zruci-nad-Sazavou

Ediční řada komerční stavebnice SEVA ZVÍŘATA se představila v lednu stavebnicí "Poslové dobrých zpráv", z níž lze poskládat model malého kohoutka nebo vlaštovky. Oba modely mají pohyblivá křídla a zobáčky. Stavebnice je v dostupné cenové kategorii do 500 Kč vč DPH.  Oba modely pro výrobce navrhl a designoval patron projektu Svět kostiček pan Ing. arch. Petr Šimr, Ph.D., který je také autorem pilotního projektu desítek modelů zvířat v různých měřítkách, umístěných na výstavě pod názvem "Seva Noemova archa", kde jsou oba ptáčci rovněž k vidění. Obě ediční stavebnice Seva Zvířata si můžete zakoupit pouze na eshopu výrobce Seva spojuje, nebo v "Mini-obchůdku" projektu Svět kostiček a také na výstavách projektu Svět kostiček s expoziční náplní právě z české stavebnice Seva. 

štítky: Seva model animals Birds