Fenomenální svět z české stavebnice SEVA zavítá do Frenštátu pod Radhoštěm (22. 03. 2019 - 17. 05. 2019)

Fenomenální svět z české stavebnice SEVA zavítá do Frenštátu pod Radhoštěm (22. 03. 2019 - 17. 05. 2019)

autor: Peesko kategorie: Co je nového? přečteno: 185

Návštěvníci expozičního prostoru Výstavní síně Albína Poláška Domu kultury ve Frenštátu pod Radhoětěm se mohou již od pátku 22. března 2019 do 17. května 2019 těšit na světově unikátní expozici, sestavenou z kostiček české stavebnice SEVA®.

Z české stavebnice SEVA® představí autor výstavy a patriot projektu Svět kostiček® Ing. arch. Petr Šimr, Ph.D. nejen kompletní sortiment továrních setů, ale také ultimátní vlastní tvorbu, do které se řadí zvířata v životní velikosti, společenské hry, modely vozidel a další zajímavé stavby. Velkým lákadlem bude z kostiček SEVA např. dvoupohledová hasičárna s detailně řešenými interiéry, nebo propracovaný model ulice periferie města, se silnicí, zahradami, budovami a vozidly. Tento model je součástí rozsáhlého projektu, který je tvořen v ateliéru a sestavován do kompletnosti postupně na dalších putovních výstavách. Novinkou z vlastní tvorby je také edice SEVA FOOD a SEVA KITCHEN, která svými modely volně navazuje na tovární edici SEVA RODINA VAŘÍME. Sestává z modelů několikachodového menu na originálním nádobí, včetně kuchyňských příborů a náčiní potřebného při přípravě pokrmů slaných i sladkých.

Výstava nabídne také velkou dětskou hernu s kostičkami Seva®, BLOK, Mosaic Maxi a vozidla Combi Car. Na pokladně galerie si budou moci návštěvníci zakoupit nové stavebnice a balíčky s vybranými náhradními díly Seva®, BLOK, Mosaic Maxi a vozidla Combi Car®.


Městské kulturní středisko - Dům kultury

MKS - Dům kultury
Dr. Parmy 254
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

 

VSTUPNÉ

plné 50 Kč

snížené (děti, studenti, senioři, ZTP) 30 Kč

 

ČASOVÁ NÁROČNOST

2 hodiny

 

KONTAKT

http://www.kulturafrenstat.cz/

Tel: 556 835 397

E-mail: mks@mufrenstat.cz

 

http://www.kulturafrenstat.cz/

štítky: SEVA exhibition